مجری سقف کاذب

مجری سقف کاذب

مجری سقف کاذب

مجری سقف کاذب : اجرای سقف کاذب نیز مانند دیوار کاذب که پیرامون ساختمان قرار دارد بایست توسط مجریان متخصص اجرا شود و برخوردی متفاوت در نزد مجریان سقف‌های کاذب در این حیطه وجود دارد.

وقتی به دنبال فرمه ای آنی و لحظه‌ای باشید که فقط می‌تواند نیازهای زودگذر مشتری را برطرف کند اما برخی از افرادی که به نوعی مجری سقف کاذب محسوب می‌شوند ممکن است آن را نیز دوباره بازتولید کنند.

برای نمونه زمینه طراحی را پاک کند و اقدام به شکل گیری آن و باز طراحی نماید اما در واقع با این کار تنها مرزهای میان فرم زمین را به عقب هل می‌دهد اما هرگز با آن را از میان نمی‌برد که طرحی که اجرا می‌کند برای مدت‌ها طرح قابل لمس و جالبی خواهد بود.

حتی می‌توان آن را برای دیگر مورد استفاده قرار داد. مجری سقف کاذب خوب معمولاً فردی است که باید توانایی سازماندهی را داشته باشد و بتواند توانایی‌های مختلف حل مسئله را تشخیص داده و نواقص را سازماندهی کند اما مجری دیوار کاذب  تا چه اندازه این توانایی را دارد.

شما باید فردی را انتخاب کنید که تنها تا چه سطحی از متغیر یک مسئله را بتوانند تشخیص دهند تا طرح و زمینه و سازگاری کامل داشته باشد و چگونه این فرایند را به اجرا رساند؟

ویژگی های انتخاب مجری سقف کاذب

  • نحوه‌ی انتخاب یک مجری سقف کاذب خوب
  • مجری سقف کاذب باید چه دانشی را داشته باشد؟
  • جمع بندی و نتیجه گیری

نحوه‌ی انتخاب یک مجری سقف کاذب خوب

در واقع فرم ناخودآگاه, محصول فرآیند پویا می‌باشد که در آن فرم و زمینه همگام با هم پیوسته تغییر می‌کنند و در تعامل با هم تنظیم می‌شود به عبارتی ساختاری خودسازمانده در آن وجود دارد اما این ساختار در فراسوی فرم یکدیگر را شکسته‌اند و در فرمان نهایی کسی که فرم را می‌سازد همان کسی خواهد بود که در آن زندگی می‌کند.

 ساخت فرم شناسایی مسائل اصلاح آنها همزمان رخ می‌دهد و جزئیات ناراضی کننده فرم در فرایندی تدریجی و پیوسته کامل می‌گردد. این خصوصیات فردی است که از طراحی به هیچ عنوان ذهنیت درستی ندارد و فکر می‌کند که طراحی را فقط باید برای خود انجام دهد و وقتی کار به کیفیت محیطی که به مشتریان آنها مربوط می‌شود ارتباط پیدا می‌کند.

سعی می‌کند کار را به صورت ماست مالی و سرهم بندی تحویل بقیه افراد دهد.

شما سعی کنید از افرادی که توانایی لازم و دانش لازم را در این حوزه دارند استفاده کنید و از افراد و تحصیلکرده دانشگاهی هستند که در این زمینه فعالیت می‌کند و درک درستی راجع به زمین و معیارهایی را که باید در خصوص نوع استفاده از سقف کاذب در منازل شما داشته باشند.

کمک بگیرید و یک مجری سقف کاذب مناسب کسی است که درک درستی نسبت به مسائل معماری درون ساختمان شما و آشنایی با فرم و رنگ عناصر درون ساختمان شما داشته باشد تا بتواند بهتر این طرح به شما پیشنهاد در و طرحی را برای شما اجرا کند که بالاترین بازدهی را برای شما در کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشد که به زودی از آن خسته نشوید و وقتی که از آن خسته شدید بتوانید آن را برای مکان دیگری استفاده کنید.

مجری سقف کاذب باید چه دانشی را داشته باشد؟

موافقت فرم در فرآیند ناخودآگاه فرد محور نیست یعنی اینکه فرد به تنهایی نمی‌تواند تصمیم بگیرد که این طرح برای شما ایده آل می‌باشد یا ممکن است ناخوشایندی داشته باشد که شما هم باید در طول فرایند اجرای طرح مداخله کنید و نظرات خود را ارائه دهید بلکه به جایگاه درست هنرمند در فرایند طراحی نیز بستگی دارد اما در فرم خود را به فرد دیگری باعث شد که فرد به عنوان حاصل کار یک فرد نگریسته شود که این اصلاً مطلوب نمی‌باشد.

مجری سقف کاذب باید به الگویی واحد اثرات آن الگو را به شما ارائه دهد تا بتوانیم به نتایج مطلوب نزدیک شوید. مجری سقف کاذب امروزه باید برای درک پیچیدگی در حال رشد ساختگی اطلاعات و مهارت‌های تخصصی کودکان که خود این ساختار در رشد باشد یعنی بتواند همه افراد را درون خود سازماندهی کند و در طول فرآیند پیچیده شدن مسائل قابلیت رشد خود را داشته باشد و منطقی قابل تکثر و رشد داشته باشند.

بدین ترتیب مجری سقف کاذب باید در نقش قهرمانی ایفای نقش کند که هیچ چیز از نگاه تیزبین و جامعه نگر آن دور نباشد و الگوها را به شما پیشنهاد در فرمول ساده کردن هرگونه مسئله طراحی بخش کوچکتر را بدانند و با افزوده شدن هر گونه متغیر جدید مسئله نصب سقف کاذب آن را در جای در سطح خود قرار دهد.

پس همه چیز باید از لحظه آغاز فرایند حل مسئله متوقف و دلیل فرآیند شناسایی دسته بندی و سازماندهی متغیر را مختل کند برای نمونه پیش از اینکه به درستی راجع به مقوله سقف کاذب در ساختمان خود اطلاعاتی داشته باشید طرح جدید این بود ارائه شود هنگامی که مجری سقف کاذب مطلوب و اصول ساختار متناسب و سازگار با زمین را در یابد برای ادراک شهودی مثال طراحی محاسبه بسیار فراتر از توان یک فرد است.

به عبارتی دیگر برای حل یک مسئله سخت نیازمند راهی برای محدود کردن مسئله هستیم تا بتوانیم متغیر را کنترل و سازماندهی کنید و برای حل مسائل پیچیده طراحی نیز نیازمند رعایت شکاف میان ظرفیت ذهنی محدود مجری سقف کاذب و بزرگ پیچیدگی مسئله را به تبعات زیادی تقلیل دهیم.

برای این کار نیاز به ساختاری منطقی و بعد از داوری و ارزش‌گذاری هستیم تا بتوانیم گروه متغیر و رابطه آن‌ها را سازماندهی کنیم برای اینکه بتوانیم با هر مسئولی بدین گونه برخورد نمایم ساختار مورد نظر باید با هر وسیله قابل‌ترمیم باشد از این رو پیشینه موج سقف کاذب نیز در آن دخالتی نخواهد داشت.

جمع بندی و نتیجه گیری

امیدوارم به شکلی کاملاً عمیق و به طور کامل راجع به خصوصیات یک مجری مطلوب برای اجرای سقف کاذب برای منزل شما یا محیط کار شما اطلاعات کافی داده شده است.

این اطلاعات با اینکه کاملاً تخصصی بود اما این داده‌ها را در اختیار شما قرار داد که اجرای امور منازل خود و مکان خود را به هر کسی واگذار نکنید متاسفانه امروزه شاهد بیکاری لجام گسیخته افرادی هستند که در تحصیلات دانشگاهی مشغول به کار بودند و دانش تخصصی فراوانی را دارند.

متاسفانه بسیاری از افراد بدون هیچگونه دانشی در زمینه خلق فضاهای معمارانه و عدم آشنایی با پس زمینه و عدم آشنایی با فرایندهای رنگ شناسنامه درون خانه و عدم درک درست نسبت به دکوراسیون و عناصری که در خانه موجود است.

اقدام به اجرای برخی از فرایندها می‌کنند و متاسفانه کیفیت کار و کیفیت محیط زندگی افراد را تا حد زیادی تنزل می‌دهد البته افراد هم مقصرند به خاطر مبلغی اندک‌تر از افرادی استفاده می‌کنند که دانش اندک دارد البته دانش آکادمیک, دانش تجربه قابل قیاس نیست و هر دو ارزشمند و خاص خود را دارد اما باید توجه کرد که هر چیزی در جای خود ارزش پیدا می‌کند.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ هشت = 16